Opgericht 3 november 1932

Impressie ALV 12 april 2019

Op vrijdag 12 april 2019 werd de jaarlijkse algemene vergadering van onze HSV gehouden. Ondanks een redelijk aantal afmeldingen hadden vele leden de weg naar onze clubhuis gevonden. Buiten de gebruikelijke agendapunten was er speciale aandacht voor de jubilarissen van onze vereniging. Remy Vooijs werd als nieuw bestuurslid gekozen door de vergadering. Proficiat met je benoeming. Om 20.55 uur werd de vergadering gesloten. Daarna bleef het nog lang gezellig in het clubgebouw. Op zaterdag werd er door Radio West nog een artikel gewijd aan onze jubilarissen. Door eerst op ”lees meer” te drukken en dan op klik hier kunt u de door onze Jan Oprel gemaakte foto’s.  Rechts onderaan de website vindt u foto's van verschillende evenementen. Door op de link te klikken kunt u het artikel van de site van Radio West lezen: https://www.omroepwest.nl/nieuws/3822372/Toen-er-nog-geen-VAR-of-gele-kaart-was-scheidsrechters-gehuldigd

063

 

Sir Winston
Cor
Lammertink Groep
Zwennes Keukens

HSV Journaal

HSV-Journaal

Volg ons

Facebookinstagram

Agenda

12 december clubavond
 
19 december clubavond SOIII
                     
                      Kerst Kaarten
 
28 december bijzondere oude jaarsclubmiddag
 
2 januari 2020 clubavond
 
9 januari 2020 Nieuwjaarsreceptie HSV
 
11 januari 2020 Wanica star - HSV