Opgericht 3 november 1932

18 en 19 mei waar fluiten onze leden?

Onder snelstart vindt u de lijst met de wedstrijden waar onze leden dit weekend als leidsman fungeren. Het belooft mooi weer te worden dus hoog tijd om bijvoorbeeld om 11.45 uur te gaan kijken bij Cees Van Uffelen, UVS JO 19-1 - Legmeervogels JO 19-1. In Schiedam leidt Stanley de wedstrijd Kethel Spaland 1- Vitesse Delft 1;  aanvang 14.30 uur. Een degradatie duel voor Kethel Spaland. Ook op zondag zijn er ook nog leden actief. Zo fluit Henk Ruijl om 14.00 uur af bij HMC 1- SV Houtwijk 1; genoeg te zien en te kiezen dus iedereen een mooi en sportief weekend.

Sir Winston
Cor
Lammertink Groep
Zwennes Keukens

HSV Journaal

HSV-Journaal

Volg ons

FacebookOnze site is gehackt.

Agenda

23 mei clubavond en spelregels boven ivm verkiezingen
 
28 mei Rijswijks schoolvoetbal
 
30 mei Gesloten ivm Hemelvaartsdag
 
6 juni kaarten
 
13 juni clubavond
 
20 juni clubavond
 
22 juni voetbal in Enschede  7 tegen 7
 
23 juni HSV levert evenmeent Zuiderpark
 
27 juni bestuursvergadering
 
29 juni Seizoensluiting; Zie de site