Opgericht 3 november 1932

17 Promoties voor leden HSV

Ieder jaar is het weer spannend als de promoties bekend gemaakt worden. Ook dit jaar hebben veel van onze leden weer toegeleefd naar deze dag waarop zij te horen krijgen of er volgend seizoen een treetje hoger op de ladder kan worden gefloten danwel of er helaas zal moeten worden afgedaald. Voor zeventien van onze leden was er goed nieuws, want zij zijn gepromoveerd. Wij feliciteren de volgende leden met hun promotie:

Mike de Bruijn (naar ZASB) , Peter Vreeswijk (naar ZASD), Ivar Gieles (naar ZASE), Ruben de Groot (naar ZASF), Dirk Jan van der Elst (naar ZASF), Glenn Berkleef ( naar ZASG), Marc Gerritsen (naar ZASG), Luc Wynne (naar ZASG)Jan ter Harmsel (naar ZAJB), Sam van der Graaf (naar ZAJC), Ruud Rolandus Boers (naar ZAJD), Gert van der Meijs (naar ZAJD), Henk Lukassen (naar ZAJE), Remco Schul (naar ZOSB), Jos Straver (naar ZOSD), Bas Persoon (Naar ZOSD) en Irvin Buitenman (naar ZOSF).

Een speciale vermelding gaat nog uit naar Remy Voois die in zijn groep ZAJA als 1e eindigde maar ervoor kiest om nog een jaar de top van de Nederlandse jeudteams te fluiten. Mark Langendoen werd 2e in deze groep zodat we kunnen stellen dat de twee beste jeugdscheidsrechters in Nederland van onze HSV komen. 

Wij wensen jullie allemaal veel succes het komende seizoen in jullie hogere groep.

Voor de leden die het net niet gehaald hebben of zij die jammergenoeg een stapje terug moeten doen.. kop op, en ga er komend seizoen weer voor om het terrein te herwinnen. Maar het belangrijkste wat wij jullie allemaal willen meegeven, blijf jezelf en beleef vooral veel plezier aan jullie mooie hobby! 

front

Sir Winston
Cor
Lammertink Groep
Zwennes Keukens

HSV Journaal

HSV-Journaal

Volg ons

Facebookinstagram

Agenda

24 oktober  SPELREGELS
 
31 oktober clubavond
 
7 november Kaarten en clubavond
 
12 november Darten tegen COVS Gouda
 
14 november Gastspreker Allard
 
                      Gastheer SOIII clubavond
 
21 november Clubavond
 
22 november Koppel kaarten tegen RAS