Opgericht 3 november 1932

HSV team succesvol op 7 tegen 7 toernooi COVS

Woensdag  19 april heeft een team van de trainingsgroep van onze HSV voor het eerst na lange tijd weer eens meegedaan aan het districtsvoetbaltoernooi van de COVS. Dit werd dit georganiseerd door de RSV op het terrein van Excelsior. In de eerste wedstrijd tegen Leiden was het nog wat onwennig maar werd wel een verdienstelijk gelijkspel behaald. De twee volgende poulewedstrijden eindigden ook in een gelijke stand 1-1 . Maar per wedstrijd werd het voetbal beter en eigenlijk verdiende ons team in beide wedstrijden (tegen RSV2 en Scheidsrechters op Maat) de volle winst. Een 3e plek in de poule was het resultaat en in de wedstrijd om de 5e en 6e plaats werd eindelijk de verdiende winst behaald tegen RSV Portugaal. Het belangrijkste van de avond was echter dat het geheel in een zeer sportieve en gezellige sfeer plaatsvond. Tijdens de prijsuitreiking door erevoorzitter Robert Domhof van de RSV werden Leiden en Den Haag nog speciaal bedankt voor het feit dat zij, na lange tijd, weer aanwezig waren op een voetbaltoernooi van de COVS. Namens de HSV bedankte Stanley van Lith de organisator van het toernooi op een passende wijze door een shirt van de HSV aan de RSV te overhandigen. Voor meer foto's van dit evenement open je deze link

Dit smaakt dus naar meer en de HSV heeft zich inmiddels ook aangemeld voor het landelijke 7 tegen 7 toernooi dat op zaterdag 17 juni zal worden verspeeld bij de RSV eveneens op de terreinen van Excelsior. Alle leden zijn dus van harte uitgenodigd om ons team te komen aanmoedigen. Mochten er leden zijn die zelf mee willen spelen dan kan men zich aanmelden bij het bestuur via de mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

IMG 7721 001