Paasklaverjassen goed bezocht

Na meer dan zeven maanden werden de kaarten weer eens opgepakt voor de jaarlijkse strijd om de paaseieren. Met een opkomst voor 5 tafels werd de strijd na enig oponthoud toch gestart met dank aan Stanley. Hij maakte de vijfde tafel mogelijk .

In onze nieuwe huisvesting werd er gestreden om de eerste natte (je verliest omdat je te weinig punten hebt gehaald) en de eerste pit (Je bent gegaan en hebt alle slagen gehaald). Mede door de goede verzorging steeg de stemming onder de deelnemer. Dit was te merken aan steeds luidrichter wordende deelnemers.

Aan het eind werden de prijzen verdeeld. Met dank aan Wim van den Berg voor de giften van de prijzen werd er gespeeld om een mooie prijzen op ene rijk gevulde tafel. Daarnaast ontving een iedere deelnemer een doos eieren. Aan het eind waren er winnaars maar natuurlijk ook verliezers. De eindstand staan hieronder.

Op 23 juni doen we de kaarten weer opnemen voor het begin van de zomer.

 Stand Klaverjassen April 2022    
 naamronde 1ronde 2ronde 3totaal
1Jan van Esch1425183624995760
2Jeroen1659130624995464
3Kees Snijders1601171420415356
4Lucia van Doornik2047168716195353
5Hedi Vogelesang1890128820185196
6Desiree Waslander2047157513334955
7Stanley van Lith1565177514944834
8Cor Vogelesang1537177514944806
9Leo Riemen1261147020414772
10Bettie Noordijk1113152420184655
11Eveline Vogelesang1601147012114282
12Henk Martin1261171412114186
13Thea van den Berg165918366634158
14Peter Jutte189015247444158
15Hans van der Zwart915157516194109
16Wim Brons156599714884050
17Boudewijn  van Leeuwen153799714884022
18Fiet Hofman915168713333935
19Jan de Kok142513066633394
20Wim van der Berg (poedelprijs)111312887443145