Tijd om te kaarten bij de HSV

Het najaar is er en dus werd er gekaartvoor de verandering van het seizoen. Een redelijk aantal leden en hun gasten vonden de weg naar de HSV. Er werd op verschillende tafels hoog gescoord. De kwaliteit kwam deze avond bovendrijven met Kees Snijders als winnaar. Nu op naar de volgende seizoenswisseling van het jaar 2022. We kaarten bij de HSV weer op donderdag 15 december 2022.

Laat met het oog op de kerstinkopen tijdig weten of u aanwezig bent bij voorzitter@hsv-denhaag.com

septronde 1ronde 2ronde 3totaal
1Kees Snijders11652196921495770
2Arie Ratsma12091167819545723
3Marian de Wolf11912129823525562
4Hedi Vogelesang11972135619755303
5Lucia (brons)11150165423525156
6Peter Jutte11130174619754851
7Eveline11972174610294747
8Leo Riemen11370114321494662
9Boudewijn  van Leeuwen1209114849784553
10ron de wolf1891148419544329
11Henk Martin1191216547604326
12Jan van Esch1137019699614300
13Wim Brons1165211439613756
14Hans van der Zwart189116789783547
15Jeroen11130135610293515
16bettie noordijk1115012987603208
eindstand sept 2022