Aanstellingen volgend weekend

Datum Naam S / Ass. Tijdstip Wedstrijd
         
Vrijdag        
24-Jan Roan van Marrewijk Ass.scheidsr. 20:00 FC Dordrecht – FC Eindhoven
24-Jan Bas Persoon Ass.scheidsr. 20:00 FC Dordrecht – FC Eindhoven
         
Zaterdag        
25-Jan Peter den Breejen Scheidsr. 10:00 Westlandia JO15-1 – Jodan Boys JO15-1
25-Jan Wim van der Valk Scheidsr. 10:15 ADO Den Haag JO13-1 – Sparta Rotterdam JO13-1
25-Jan Dirk Jan van der Elst Scheidsr. 11:30 Buitenveldert 2 – ODIN ’59 2
25-Jan Hement Tikai Scheidsr. 11:45 Naaldwijk 2 – Die Haghe 3
25-Jan David Coenraads Scheidsr. 12:00 DVV ’09 2 – Brielle 3
25-Jan Ron Karremans Scheidsr. 12:00 FC Almere City JO19-1 – Sparta Rotterdam JO19-1
25-Jan Dennis Ammeraal Scheidsr. 12:15 XerxesDZB JO15-1 – Excelsior M JO15-1
25-Jan Sedat Bugdaci Scheidsr. 12:15 UVS JO16-1 – DWS JO16-1
25-Jan Cees Dekkers Scheidsr. 12:30 ADO Den Haag JO14-1 – NAC Breda JO14-1
25-Jan Ahmet Gök Scheidsr. 12:30 FC ‘s-Gravenzande 5 – MSV ’71 2
25-Jan Antonio Gomes Scheidsr. 12:30 Hellevoetsluis 2 – Brielle 2
25-Jan Ramsay van Rhijn Scheidsr. 12:30 Hellevoetsluis 3 – WFB 2
25-Jan Roy van den Steen Scheidsr. 13:00 Alphense Boys JO17-1 – FC Almere City JO17-1
25-Jan Peter Glasbergen Scheidsr. 13:15 HVV JO15-1 – Spartaan ’20 JO15-2
25-Jan Geert van der Meijs Scheidsr. 14:00 Den Hoorn JO19-1 – Baronie JO19-1
25-Jan Mike de Bruijn Scheidsr. 14:30 Sportlust ’46 – AZSV
25-Jan David van Dis Scheidsr. 14:30 Victoria ’04 1 – Hermes DVS 1
25-Jan Jan van Esch Scheidsr. 14:30 Excelsior M JO17-2 – Binnenmaas JO17-1
25-Jan Aad Hilgersom Scheidsr. 14:30 Voorschoten ’97 1 – Brielle 1
25-Jan Sam Isri Scheidsr. 14:30 MSV ’71 1 – HMSH 1
25-Jan Stanley van Lith Scheidsr. 14:30 NSVV 1 – Binnenmaas 1
25-Jan Henk Lukassen Scheidsr. 14:30 VVSB JO19-1 – Rijnsburgse Boys JO19-1
25-Jan Inder Mankoe Scheidsr. 14:30 Forum Sport JO19-1 – RKAVV JO19-1
25-Jan Herman Merkestein Scheidsr. 14:30 VEP 1 – Kamerik 1
25-Jan Moen Parmessar Scheidsr. 14:30 Sporting Leiden 1 – Aarlanderveen 1
25-Jan Ed Pieterman Scheidsr. 14:30 Laakkwartier 1 – Graaf Willem II VAC 1
25-Jan Ruud Rolandus Boers Scheidsr. 14:30 Erasmus 1 – PGS/VOGEL 1
25-Jan Henk Ruijl Scheidsr. 14:30 Quintus 1 – BMT 1
25-Jan Remco Schul Scheidsr. 14:30 Hoek – Harkemase Boys 
25-Jan Vincent Smedinga Scheidsr. 14:30 Cabauw 1 – WDS 1
25-Jan Johan van der Wel Scheidsr. 14:30 Maasdijk 1 – HMC 1
25-Jan Joop de Wit Scheidsr. 14:30 VDL 1 – CION 1
25-Jan Manuel Bongers Scheidsr. 15:00 BZC/Zuiderpark 1 – FC IJsselmonde 1
25-Jan Guus van Ekelenburg Scheidsr. 15:00 Workum 1 – Willemsoord 1
25-Jan Ivar Gieles Scheidsr. 15:00 UVS 1 – Te Werve 1
25-Jan Frans van Leeuwen Scheidsr. 15:00 DHC JO17-1 – UVS JO17-1
25-Jan Marcel Smit Scheidsr. 15:00 Wanica Star 1 – GSC ESDO 1
25-Jan Simon Taal Scheidsr. 15:00 DSVP JO19-1 – FC Oegstgeest JO19-1
25-Jan Cees van Uffelen Scheidsr. 15:30 Concordia JO19-1 – UVS JO19-1
         
Zondag        
26-Jan Sam van de Graaf Scheidsr. 11:00 SV Hoofddorp 2 – JOS/Watergraafsmeer 2
26-Jan David van Niel Scheidsr. 11:30 Nicolaas Boys 2 – ONA 2
26-Jan Aniel Jhamai Scheidsr. 14:00 COAL 1 – VFC 1
26-Jan Vally Karagantcheff Scheidsr. 14:00 RKDES 1 – Van Nispen 1
26-Jan Gerrit  van Sprang Scheidsr. 14:00 HVV 1 – HMSH 1
26-Jan Jos Straver Scheidsr. 14:00 SV Hillegom 1 – Oliveo 1
26-Jan Louis Wagner Scheidsr. 14:00 SEP 1 – HWD 1